KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16045243
nr 1604 5243
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Surrealistisk, daterad - 59. Blandteknik, bildmått: 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x43 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:44:33
7/3 21:43:24